XXIX Pielgrzymka Osób Represjonowanych w Stanie Wojennym na Jasną Górę (2)


XXIX Pielgrzymka Osób Represjonowanych w Stanie Wojennym na Jasną Górę, organizowana corocznie przez Ogólnopolską Federację Stowarzyszeń Represjonowanych, odbyła się w drugą niedzielę maja, 10 maja 2026 r.
W jasnogórskiej Kaplicy Różańcowej odbyło się wręczenie medali „Pro Bono Poloniae” oraz „Pro Patria”, którego dokonał dyrektor departamentu Urzędu do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych płk. rez. dr Ryszard Najczuk.
Paczka zdjęć do pobrania z chmury: LINK >>>>>.

XXIX Pielgrzymka Osób Represjonowanych w Stanie Wojennym na Jasną Górę (1)


XXIX Pielgrzymka Osób Represjonowanych w Stanie Wojennym na Jasną Górę, organizowana corocznie przez Ogólnopolską Federację Stowarzyszeń Represjonowanych, odbyła się w drugą niedzielę maja, 10 maja 2026 r.
Przed Mszą św. w Kaplicy Cudownego Obrazu uczestnicy pielgrzymki złożyli wiązanki kwiatów pod pomnikami błogosławionego Prymasa Tysiąclecia i świętego Jana Pawła II.
Paczka zdjęć do pobrania z chmury: LINK >>>>>.