XXIX Pielgrzymka Osób Represjonowanych w Stanie Wojennym na Jasną Górę (2)
XXIX Pielgrzymka Osób Represjonowanych w Stanie Wojennym na Jasną Górę, organizowana corocznie przez Ogólnopolską Federację Stowarzyszeń Represjonowanych, odbyła się w drugą niedzielę maja, 10 maja 2026 r.
W jasnogórskiej Kaplicy Różańcowej odbyło się wręczenie medali „Pro Bono Poloniae” oraz „Pro Patria”, którego dokonał dyrektor departamentu Urzędu do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych płk. rez. dr Ryszard Najczuk.
Paczka zdjęć do pobrania z chmury: LINK >>>>>.